CHUCK TAYLOR ALL STAR
CONVERSE

CHUCK TAYLOR ALL STAR

код на производ: 7J233C
2.690 MKD
2.690 MKD
2.152 MKD
заштеда: 538 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  17
 • 10
  26
 • 2
  18
 • 3
  19
 • 4
  20
 • 5
  21
 • 6
  22
 • 7
  23
 • 8
  24
 • 9
  25
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Возраст За бебе
Бренд CONVERSE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
2 18 11
3 19 11.5
4 20 11.5
5 21 12.5
6 22 13
7 23 14
8 24 15
9 25 15.5
10 26 16.5
1 17 10.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""