БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS

VANS Патики UA OLD SKOOL

код на производ: V8G1P0S
провери достапност
Одреди величина
 • 39
 • 39.5
 • 40
 • 40.5
 • 41
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
 • 46
 • 46.5
 • 47
 • 47.5
 • 48
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд VANS
Пол Unisex
Основната поделба Обувки

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики VN000EYEBWW
3.112 MKD
заштеда 20%
3.890 MKD
големина
36
36.5
37
37.5
38
38.5
39
39.5
40
40.5
41
41.5
42
42.5
43
43.5
44
44.5
45
46