CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
CLASSIC LEATHER MET
REEBOK

CLASSIC LEATHER MET

код на производ: BS8944
3.690 MKD
2.952 MKD
1.771 MKD
заштеда: 1.919 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  36
 • 5
  *
 • 5.5
  37
 • 6
  *
 • 6.5
  *
 • 7
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери, Мали деца
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
4.5 36 23.2
5.5 37 24

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""