БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE M237

код на производ: MS237LA1
провери достапност
Одреди величина
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50
  50
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер MT21520-WM
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
заштеда 30%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT11550-BK
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.303 MKD
заштеда 30%
3.290 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT11511-BM
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
заштеда 30%
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT13564-NTD
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.112 MKD
заштеда 20%
3.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики MS327GRM
6.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики MS327PWB
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики MS327PWA
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики MS237EA
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
4.343 MKD
заштеда 25%
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5