БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
SUPERSTAR BOLD W
adidas

SUPERSTAR BOLD W

код на производ: FY3653
6.888 MKD
6.888 MKD
5.510 MKD
заштеда: 1.378 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 44 2/3
  44 2/3
 • 45 1/3
  45 1/3
 • 46
  46
 • 46 2/3
  46 2/3
 • 47 1/3
  47 1/3
 • 48
  48
 • 35 1/2
  35 1/2
 • 36
  36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
 • 38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
 • 40
  40
 • 40 2/3
  40 2/3
 • 41 1/3
  41 1/3
 • 42
  42
 • 42 2/3
  42 2/3
 • 43 1/3
  43 1/3
 • 44
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Женските патики adidas SUPERSTAR BOLD W се модифицирана верзија на класичниот SUPERSTAR модел.

Удобни и со препознатлив стил, овие патики можете да ги носите секој ден, за сите прилики.

Горниот дел од патиките е изработен од издржлив материјал.

Значително подигнатата издржлива гумена платформа додава стабилност и модерен изглед.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил
 • Ѓон: гума
 • Боја: бела, златна
 • Код на производ: FY3653
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд adidas
Пол За жени
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CE1968
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.716 MKD
заштеда 60%
9.288 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN4777
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0858
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.992 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер GN3355
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики DJ3341-100
9.590 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Патики GZ8140
7.388 MKD
големина
10
10-
11
11-
12
12-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Патики GZ7456
6.788 MKD
големина
1
1-
10-K
10K
11-K
11K
12-K
12K
13-K
13K
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Патики DA8730-100
11.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5