БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok Патики Classic Legacy
Reebok

Reebok Патики Classic Legacy

код на производ: FZ2906
6.190 MKD
6.190 MKD
6.190 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 41
  41
 • 42
  *
 • 42.5
  *
 • 43
  *
 • 44
  *
 • 13
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 37
 • 37.5
 • 38
 • 38.5
 • 39
 • 40
  40
 • 40.5
  40.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Reebok Classic Legacy се женски патики кои претставуваат комбинација на удобност и ретро стил. Овој модел е инспириран од дизајнот на патики за трчање. Масивниот ѓон ја обезбедува ногата со потребната поддршка и ѝ дава препознатлив изглед. Горниот дел со мрежа е надополнет со најлонски и велур делови што ги прават овие женски патики особено привлечни. Јазикот има слој од пена за дополнителна удобност, но исто така се истакнува и како автентичен ретро детал. Средниот ѓон со пена EVA го прави секој ваш чекор удобен. Издвоите се од останатите во овие женски Reebok патики.

Спецификации:

 • Женски патики
 • Плиток профил / врзување
 • Гумен ѓон
 • EVA среден ѓон
 • Боја: розова, бела
 • Код на производот: FZ2906
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Пол За жени
Основната поделба Обувки

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики G55284
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики GW0223
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики FZ2905
6.190 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5