NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE AIR MAX 95 M2Z2
NIKE

NIKE AIR MAX 95 M2Z2

код на производ: CV6899-001
11.590 MKD
11.590 MKD
11.590 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  49
 • 15
  49
 • 5.5
  38
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Машките lifestyle  патики Nike Air Max 95 се инспирирани од човечкото тело и комбинираат неверојатна удобност со впечатлив стил.

Линиите на горниот дел ги означуваат линиите на човечкото тело.

Видливите воздушни единици на Nike Air под петицата и предниот дел на стапалото ќе ви го амортизираат секој чекор.

Горниот дел е инспириран од човечкото тело, средниот ѓон го претставува 'рбетот, панелите што се преклопуваат се мускулите, а врвките ги претставуваат ребрата.

Горниот дел од патиката изработен од мрежест материјал со кожа и синтетички панели кои овозможуваат циркулација на воздух и даваат класичен Nike изглед.

Средниот ѓон со пена има текстура која овозможува полесно да се прилагодува ногата при движења.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 

• Горен дел: мрежест материјал, кожа и синтетика

• Воздушни единици Nike Air под петицата и предниот дел на стапалото

• Среден ѓон: пена

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CV6899-001

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47.5 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
14.5 49 32.5
15 49 33
5.5 38 23.5
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4505-383
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.190 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CZ1797-063
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.093 MKD
заштеда 25%
6.790 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4489-657
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.313 MKD
заштеда 30%
7.590 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DA0061-657
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""