CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
Reebok

CL LEGACY

код на производ: FY7434

Погледнете ги најновите модели.

5.490 MKD
5.490 MKD
5.490 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41
 • 10.5
  42
 • 11
  42.5
 • 11.5
  43
 • 12
  44
 • 13
  45
 • 3.5
  33
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 5
  35
 • 5.5
  35.5
 • 6
  36
 • 6.5
  37
 • 7
  37.5
 • 7.5
  38
 • 8
  38.5
 • 8.5
  39
 • 9
  40
 • 9.5
  40.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Reebok CL Legacy се женски патики кои претставуваат комбинација на удобност и ретро стил.

Овој модел е инспириран од дизајнот на патики за трчање.

Масивниот ѓон ја обезбедува ногата со потребната поддршка и ѝ дава препознатлив изглед.

Горниот дел со мрежа е надополнет со најлонски и велур делови што ги прават овие женски патики особено привлечни.

Јазикот има слој од пена за дополнителна удобност, но исто така се истакнува и како автентичен ретро детал.

Средниот ѓон со пена EVA го прави секој ваш чекор удобен.

Издвоите се од останатите во овие женски патики Reebok.

Спецификации:

 • Женски патики

 • Плиток профил / врзување

 • Гумен ѓон

 • EVA среден ѓон

 • Боја: беж / виолетова / бела

 • Шифра на артикл: FY7434

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Reebok
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 45 30
3.5 33
4
4.5 34.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""