AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
AIR MAX 90 3M
NIKE

AIR MAX 90 3M

код на производ: CZ2975-002
провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  49
 • 15
  49
 • 5.5
  38
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Машките патики Nike Air Max 90 3M ви нудат докажана удобност и богата историја од уникатниот дух на 90-тите.

Овој модел со Waffle ѓон, зашиени слоеви и класични детали TPU останува верен на OG корените.

Првично дизајнирани за трчање, АМ 90 наскоро станаа многу популарни патики кои освоија повеќе генерации фанови.

Горниот дел со текстил со детали изработени од природна кожа и синтетика ја нагласува комбинацијата на бои и дава освежен и модерен изглед.

Плиткиот профил на патиките со поставен дел околу глуждот ви дава чувство на мекост и удобност.

Воздушната единица Air Max на петицата обезбедува голема удобност на секој чекор.

Дизајнот 3M со рефлектирачки детали создава драматичен визуелен ефект.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил со слоеви на природна и синтетичка кожа

 • Среден ѓон исполнет со пена за поголема удобност

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CZ2975-002

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47.5 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
14.5 49 32.5
15 49 33
5.5 38 23.5
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер DD5244-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.790 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU3598-014
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.890 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4505-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.190 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер DA0061-657
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.090 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""