DISRUPTOR S LOW
FILA

DISRUPTOR S LOW

код на производ: 1010577-60P
7.390 MKD
7.390 MKD
6.282 MKD
заштеда: 1.108 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  43
 • 10.5
  44
 • 11
  44.5
 • 11.5
  45
 • 12
  46
 • 12.5
  *
 • 13
  *
 • 13.5
  *
 • 14
  *
 • 14.5
  *
 • 15
  *
 • 5.5
  *
 • 6
  *
 • 6.5
  *
 • 7
  39.5
 • 7.5
  40
 • 8
  41
 • 8.5
  41.5
 • 9
  42
 • 9.5
  42.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд FILA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
7 39.5 25
7.5 40 25.5
8 41 26
8.5 41.5 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 46 30

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""