CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
CL LTHR AZ
REEBOK

CL LTHR AZ

код на производ: Q47292
5.490 MKD
5.490 MKD
3.843 MKD
заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  43
 • 10.5
  44
 • 11
  44.5
 • 11.5
  45
 • 12
  45.5
 • 12.5
  46
 • 13
  47
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  49
 • 15
  50
 • 5.5
  37
 • 6
  38
 • 6.5
  38.5
 • 7
  39
 • 7.5
  40
 • 8
  40.5
 • 8.5
  41
 • 9
  42
 • 9.5
  42.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Овие класични AZ патки од Reebok Classic Leather, инспирирани од трчачите од 80-тите, добиваат ново освежување со боите.

Горниот дел комбинира мешавина од кожа, мек велур и најлон.

Спецификации:

 • EVA ѓон со лесни перничиња за удобност

 • Обложување со текстил

 • Боја: сива

 • Шифра на артикл: Q47292

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 24
6 38 23.5
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""