БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
adidas

SUPERSTAR J

код на производ: FW8279
4.288 MKD
4.288 MKD
3.002 MKD
заштеда: 1.286 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 33
  33
 • 33.5
  33.5
 • 28.5
  28.5
 • 28
  28
 • 30
  30
 • 29
  29
 • 31
  31
 • 30.5
  30.5
 • 32
  32
 • 31.5
  31.5
 • 34
  34
 • 35
  35
 • 35.5
  35.5
 • 36
 • 36 2/3
 • 37 1/3
  37 1/3
 • 38
  38
 • 38 2/3
 • 39 1/3
  39 1/3
 • 40
  40
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

adidas SUPERSTAR J се детски унисекс патики кои уличниот стил го претвораат во врвен модерен стил.

Модел кој е популарен и фаворит кај многу луѓе ширум светот веќе 50 години, ги надминува границите и одговара на сите тешки предизвици.

Тие првично беа изработени за кошаркаркари во 70-тите години, додека моделот SUPERSTAR го прославија кралевите на хип-хоп музиката во 80-тите години.

Оваа верзија на легендарните патики за деца има горен кожен дел.

Класичната гумена подлога и делот кај прстите го комплетираат изгледот на патиките.

 

Спецификации:

 • Детски унисекс патики

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела, розова

 • Шифра на артикл: FW8279

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд adidas
Пол Kids
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98

слични производи