STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
STAN SMITH EL C
ADIDAS

STAN SMITH EL C

код на производ: BA8375

adidas STAN SMITH EL C се детски аптики од линијата Stan Smith.

Удобни се и лесни

3.388 MKD
2.788 MKD
1.952 MKD
заштеда: 1.436 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1-
  *
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas STAN SMITH EL C се детски аптики од линијата Stan Smith.

Удобни се и лесни.

Прочуениот минималистички дизајн инспириран од тенисот е како платно кое те повикува да ја изразиш својата креативност.

Горниот дел на патиките е направен од природна кожа.

Гумениот ѓон нуди стабилност, а дупчињата на горниот дел овозможуваат циркулација на воздухот.

Впечатливиот изглед кој секогаш е во тренд е споен со квалитетната изработка.

Овие патики децата ќе ги носат во најразлични прилики.

Трите лепенки го олеснуваат обувањето и собувањето.

Mogućnost kombinovanja sa ostalom garderobom je praktično neograničena.

Улиците нека го почувствуваат ритамот на чекорите на вашите малечки во adidas Stan Smith патиките.

 

Спецификација:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: природна кожа, синтетика
 • Прикажана боја: Бела/White, Зелена/Green
 • Шифра на артиклот: BA8375
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст Мали деца
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.432 MKD
6.790 MKD
string(0) ""
string(0) ""