NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE AIR MAX 270 RT BT
NIKE

NIKE AIR MAX 270 RT BT

код на производ: CD2654-017
5.090 MKD
5.090 MKD
3.563 MKD
заштеда: 1.527 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10C
  27
 • 2.5C
  *
 • 2C
  17
 • 3.5C
  *
 • 3C
  18.5
 • 4.5C
  20
 • 4C
  19.5
 • 5.5C
  21.5
 • 5C
  21
 • 6.5C
  22.5
 • 6C
  22
 • 7.5C
  24
 • 7C
  23.5
 • 8.5C
  25.5
 • 8C
  25
 • 9.5C
  26.5
 • 9C
  26
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За момчиња
Возраст За бебе
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16
2C 17 8
3C 18.5 9

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""