FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA D-FORMATION S WMN
FILA

FILA D-FORMATION S WMN

код на производ: 1010857-6QW
7.390 MKD
7.390 MKD
5.912 MKD
заштеда: 1.478 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41.5
 • 10.5
  *
 • 11
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  *
 • 5
  *
 • 5.5
  36
 • 6
  37
 • 6.5
  *
 • 7
  38
 • 7.5
  38.5
 • 8
  39
 • 8.5
  39.5
 • 9
  40
 • 9.5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд FILA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
5.5 36 22.5
6 37 23
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 39.5 25.5
9 40 26
9.5 41 26.5
10 41.5 27

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""