W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
W AIR MAX 2090
NIKE

W AIR MAX 2090

код на производ: CT1876-600
10.190 MKD
10.190 MKD
8.152 MKD
заштеда: 2.038 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 10
  42
 • 10.5
  42.5
 • 11
  43
 • 11.5
  44
 • 12
  44.5
 • 13
  45.5
 • 3.5
  *
 • 4
  34.5
 • 4.5
  35
 • 5
  35.5
 • 5.5
  36
 • 6
  36.5
 • 6.5
  37.5
 • 7
  38
 • 7.5
  38.5
 • 8
  39
 • 8.5
  40
 • 9
  40.5
 • 9.5
  41
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
10.5 42.5 27.5
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
4 34.5 21
4.5 35 21.5
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
9.5 41 26.5
6.5 39 24.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.843 MKD
5.490 MKD
4.950 MKD
6.188 MKD
3.002 MKD
4.288 MKD
4.950 MKD
6.188 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер BV3455-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.683 MKD
заштеда 30%
6.690 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BV5054-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.634 MKD
заштеда 40%
4.390 MKD
големина
2XL
3XL
4XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CJ2034-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.283 MKD
заштеда 30%
4.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер AR2835-677
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.814 MKD
заштеда 40%
4.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""