NIKE AIR MAX 90 LTR TD
NIKE AIR MAX 90 LTR TD
NIKE AIR MAX 90 LTR TD
NIKE AIR MAX 90 LTR TD
NIKE AIR MAX 90 LTR TD
NIKE AIR MAX 90 LTR TD
NIKE

NIKE AIR MAX 90 LTR TD

код на производ: CD6868-007
4.490 MKD
4.490 MKD
3.143 MKD
заштеда: 1.347 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10C
  *
 • 2.5C
  *
 • 2C
  *
 • 3.5C
  *
 • 3C
  *
 • 4.5C
  *
 • 4C
  *
 • 5.5C
  *
 • 5C
  *
 • 6.5C
  *
 • 6C
  *
 • 7.5C
  *
 • 7C
  *
 • 8.5C
  *
 • 8C
  *
 • 9.5C
  *
 • 9C
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Nike Air Max 90 се унисекс патики за бебиња.

Тие го издигнуваат оригиналниот изглед на ново ниво со поголема удобност и флексибилност, додека, сепак, ја задржуваат класичната воздушна единица Air Max.

Изгледот од 90-тите беше добиен со комбинирање на природна и синтетичка кожа, што ги прави патиките издржливи и лесни за одржување.

Единицата Air Max ја обезбедува истата удобност како и на оригиналот.

Обвивките околу глуждот и меката подлога со пена нудат траен комфор.

И најмладите обожаватели на моделот Nike Air Max треба да ја почувствуваат удобноста која ја нудат овие патики со легендарен дизајн.

 

Спецификации:

 • Полу-длабок профил

 • Врзување

 • Air Max воздушна единица

 • Горен дел: природна и синтетичка кожа

 • Издржлив ѓон со текстура

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CD6868-007

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За бебе
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""