PATIKI NEW BALANCE K
PATIKI NEW BALANCE K
PATIKI NEW BALANCE K
PATIKI NEW BALANCE K
PATIKI NEW BALANCE K
PATIKI NEW BALANCE K
NEW BALANCE

PATIKI NEW BALANCE K

код на производ: KL574U3G
3.690 MKD
2.490 MKD
1.245 MKD
заштеда: 2.445 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35,5
  *
 • 36
  *
 • 36,5
  *
 • 37
  *
 • 37,5
  *
 • 38
  *
 • 39
  *
 • 40
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За девојчиња
Возраст За тинејџери
Бренд NEW BALANCE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""