UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UA HOVR PHANTOM 2 MTLC
UNDER ARMOUR

UA HOVR PHANTOM 2 MTLC

код на производ: 3023899-001
провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  *
 • 15
  *
 • 5.5
  *
 • 6
  *
 • 6.5
  *
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд UNDER ARMOUR
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
9 42.5 27
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""