EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
REEBOK

EVZN

код на производ: FV7931
4.890 MKD
4.890 MKD
3.423 MKD
заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  43
 • 10.5
  44
 • 11
  44.5
 • 11.5
  45
 • 12
  45.5
 • 12.5
  46
 • 13
  47
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  49
 • 15
  50
 • 5.5
  37
 • 6
  38
 • 6.5
  38.5
 • 7
  39
 • 7.5
  40
 • 8
  40.5
 • 8.5
  41
 • 9
  42
 • 9.5
  42.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Новите ретро патики Reebok EVZN внесуваат стил на градските улици.

Комбинацијата на материјали во горниот дел дава дополнителна текстура и длабочина. Реконструираниот вектор дава модерно освежување на добро познатиот традиционален изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Цел: трчање

 • Плиток профил / врзување

 • Боја: бела

 • Специјала влошка EVA

 • Материјал: Синтетика / текстил

 • Шифра на артикл: FV7931

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи, Unisex
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 24
6 38 23.5
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""