CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
REEBOK

CL LEGACY

код на производ: FY7362
5.490 MKD
5.490 MKD
3.843 MKD
заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41
 • 10.5
  42
 • 11
  42.5
 • 11.5
  43
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  34.5
 • 5
  35
 • 5.5
  35.5
 • 6
  36
 • 6.5
  37
 • 7
  37.5
 • 7.5
  38
 • 8
  38.5
 • 8.5
  39
 • 9
  40
 • 9.5
  40.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Reebok CL LEGACY се женски lifestyle патики кои имаат смели контрастни бои и смели прекршени, остри линии.

Најдобрите патиките за трчање од 70-тите беа пренесени во дизајнот на овие женски патики.

Масивниот среден ѓон им дава нетипичен и препознатлив изглед.

Долготрајниот, гумен ѓон се прилагодува на секакви површини.

Спецификации:

 • Женски lifestyle патики

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: текстил

 • Долготраен гумен ѓон

 • Боја: сива / црвена

 • Шифра на артикл: FY7362

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
4.5 34.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""