EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
EVZN
REEBOK

EVZN

код на производ: FV2387
4.890 MKD
4.890 MKD
3.423 MKD
заштеда: 1.467 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  41
 • 10.5
  42
 • 11
  42.5
 • 11.5
  43
 • 12
  *
 • 13
  *
 • 3
  *
 • 3.5
  *
 • 4
  *
 • 4.5
  34.5
 • 5
  35
 • 5.5
  35.5
 • 6
  36
 • 6.5
  37
 • 7
  37.5
 • 7.5
  38
 • 8
  38.5
 • 8.5
  39
 • 9
  40
 • 9.5
  40.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Новите женски ретро патики Reebok EVZN внесуваат спорстки стил на градските улици. Рефлексивните детали и светлите бои ги прават овие патики уште повпечатливи.

Комбинацијата на материјали во горниот дел дава дополнителна текстура и длабочина. Реконструираниот вектор дава модерна насока на добро познатиот традиционален изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Цел: трчање

 • Плиток профил / врзување

 • Боја: бела / розова / зелена

 • Специјална влошка Eva

 • Материјал: Синтетика / текстил

 • Шифра на артикл: FV2387

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
4.5 34.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""