CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
CL LEGACY
REEBOK

CL LEGACY

код на производ: FY7429
5.490 MKD
5.490 MKD
3.843 MKD
заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  43
 • 10.5
  44
 • 11
  44.5
 • 11.5
  45
 • 12
  45.5
 • 13
  47
 • 3.5
  34
 • 4
  35
 • 4.5
  36
 • 5
  36.5
 • 5.5
  37
 • 6
  38
 • 6.5
  38.5
 • 7
  39
 • 7.5
  40
 • 8
  40.5
 • 8.5
  41
 • 9
  42
 • 9.5
  42.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

Reebok CL LEGACY се унисекс lifestyle патики кои го оживуваат стилот на патиките за трчање од 70-тите години.

Овие патики Classic Legacy влечат инспирација за дизајнот од old school патиките.

3D изгледот им дава интересен изглед што не се заборава.

Горниот дел е од велур и текстил за дополнителна текстура и длабочина на дизајнот.

 

Спецификации:

 • Lifestyle унисекс патики

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: текстил, велур и синтетика

 • Обложување на текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: сина, црвена, жолта, бела

 • Шифра на артикл: FY7429

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Возраст За возрасни
Бренд REEBOK
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
4.5 36 23
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
13 47 31
4 35
3.5 34 22

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""