PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA RS-X³ PP WN'S
PUMA

PUMA RS-X³ PP WN'S

код на производ: 374135-01
7.390 MKD
7.390 MKD
5.173 MKD
заштеда: 2.217 MKD
извести ме за попусти

Погледнете ги најновите модели.

провери достапност
 • 35
  *
 • 35,5
  *
 • 36
  36
 • 36,5
  *
 • 37
  37
 • 37,5
  *
 • 38
  38
 • 38,5
  *
 • 39
  39
 • 39,5
  *
 • 40
  40
 • 40,5
  40,5
 • 41
  41
 • 41,5
  *
 • 42
  42
 • 42,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
38 38 24
40,5 40,5 26
39 39 25
42 42 27
37 37 23
36 36 22.5
40 40 25.5
41 41 26.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.843 MKD
5.490 MKD
4.950 MKD
6.188 MKD
3.002 MKD
4.288 MKD
4.950 MKD
6.188 MKD
string(0) ""
string(0) ""