ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ULTRABOOST 20 W
ADIDAS

ULTRABOOST 20 W

код на производ: FV8358
11.188 MKD
11.188 MKD
8.391 MKD
заштеда: 2.797 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12-
  48
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas ULTRABOOST 20 W се женски патики за трчање кои ви нудат крајна удобност.

Облечете ги ULTRABOOST патиките и остварете ги своите цели.

Овој модел содржи клучни технологии кои ви овозможуваат безбедност и енергија цело време додека трчате.

Плетениот горен дел околу стапалото овозможува лесна компресија и максимална поддршка.

Дополнителните делови се додадени за да обезбедат совршена стабилност на стапалото.

Перничињата во средната влошка го омекнуваат секој чекор.

Овие женски патики за трчање се изработени од рециклирани материјали со што adidas повторно покажува колкава е одговорноста на брендот кога станува збор за зачувување на природата.

 

Спецификации:

 • Лесна компресија и максимална поддршка

 • Stretchweb ѓон

 • Continental™ гума

 • Двојна Boost пена

 • Torsion систем за стабилизација

 • Боја: розова / бела

 • Шифра на артикл: FV8358

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
12- 48 31
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2439
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV0858
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.993 MKD
заштеда 40%
4.988 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер CE1968
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.288 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXL
XXS
Sačuvano u omiljne
Дуксер BS4945
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.553 MKD
заштеда 40%
7.588 MKD
11.088 MKD
големина
2XL
2XS
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""