PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA CALI WEDGE WN’S
PUMA

PUMA CALI WEDGE WN’S

код на производ: 373438-02
6.190 MKD
6.190 MKD
4.333 MKD
заштеда: 1.857 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 35
  *
 • 35,5
  *
 • 36
  36
 • 36,5
  *
 • 37
  37
 • 37,5
  *
 • 38
  38
 • 38,5
  *
 • 39
  39
 • 39,5
  *
 • 40
  40
 • 40,5
  40,5
 • 41
  41
 • 41,5
  *
 • 42
  42
 • 42,5
  *
 • 43
  *
 • 43,5
  *
 • 44
  *
 • 44,5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
38 38 24
40,5 40,5 26
39 39 25
42 42 27
37 37 23
36 36 22.5
40 40 25.5
41 41 26.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""