AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
AIR MAX 90 WW
NIKE

AIR MAX 90 WW

код на производ: CZ6419-100
9.590 MKD
9.590 MKD
9.590 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти

S&B картичка Ви овозможува повеќе - ИСКОРИСТИ 20% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 20%!

Погледнете ги најновите модели.

Со ставање во кошничка на било кој пар на патики остварувате попуст од -50% на Buzz маици од новата колекција.

провери достапност
 • 10
  44
 • 10.5
  44.5
 • 11
  45
 • 11.5
  45.5
 • 12
  46
 • 12.5
  47
 • 13
  47.5
 • 13.5
  48
 • 14
  48.5
 • 14.5
  49
 • 15
  49
 • 5.5
  38
 • 6
  38.5
 • 6.5
  39
 • 7
  40
 • 7.5
  40.5
 • 8
  41
 • 8.5
  42
 • 9
  42.5
 • 9.5
  43
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
12.5 47 30.5
5.5 38 23.5
6 38.5 24
7 40 25
8 41 26
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49 33
6.5 39 24.5
7.5 40.5 25.5
8.5 42 26.5
9.5 43 27.5
10.5 44.5 28.5
11.5 45.5 29.5
12.5 47.5 30.5
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CU4134-101
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CV9910-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.290 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Дуксер CK6468-711
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""