NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE AIR MAX 2090 BP
NIKE

NIKE AIR MAX 2090 BP

код на производ: CU2093-104
6.190 MKD
6.190 MKD
5.262 MKD
заштеда: 928 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1.5Y
  *
 • 10.5C
  *
 • 11.5C
  *
 • 11C
  *
 • 12.5C
  *
 • 12C
  *
 • 13.5C
  *
 • 13C
  *
 • 1Y
  *
 • 2.5Y
  *
 • 2Y
  *
 • 3.5Y
  *
 • 3Y
  *
 • 4.5Y
  *
 • 4Y
  *
 • 5.5Y
  *
 • 5Y
  *
 • 6.5Y
  *
 • 6Y
  *
 • 7Y
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст Мали деца
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

3.592 MKD
4.490 MKD
4.392 MKD
5.490 MKD
3.992 MKD
4.990 MKD
5.430 MKD
6.788 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер 85A035-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.045 MKD
заштеда 50%
2.090 MKD
големина
1
10
11
12
2
3
4
5
6
7
8
9
OSFA
string(0) ""
string(0) ""