NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE AIR MAX 2090 BT
NIKE

NIKE AIR MAX 2090 BT

код на производ: CU2092-104
4.790 MKD
4.790 MKD
3.593 MKD
заштеда: 1.197 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10C
  *
 • 2.5C
  *
 • 2C
  *
 • 3.5C
  *
 • 3C
  *
 • 4.5C
  *
 • 4C
  *
 • 5.5C
  *
 • 5C
  *
 • 6.5C
  *
 • 6C
  *
 • 7.5C
  *
 • 7C
  *
 • 8.5C
  *
 • 8C
  *
 • 9.5C
  *
 • 9C
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За бебе
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""