NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE AIR MAX 2090 BG
NIKE

NIKE AIR MAX 2090 BG

код на производ: CJ4066-104
8.290 MKD
8.290 MKD
6.632 MKD
заштеда: 1.658 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1.5Y
  *
 • 10.5C
  *
 • 11.5C
  *
 • 11C
  *
 • 12.5C
  *
 • 12C
  *
 • 13.5C
  *
 • 13C
  *
 • 1Y
  *
 • 2.5Y
  *
 • 2Y
  *
 • 3.5Y
  *
 • 3Y
  *
 • 4.5Y
  *
 • 4Y
  *
 • 5.5Y
  *
 • 5Y
  *
 • 6.5Y
  *
 • 6Y
  *
 • 7Y
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер CJ7426-104
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.793 MKD
заштеда 30%
3.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 457127-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
заштеда 40%
2.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 95A125-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.723 MKD
заштеда 30%
3.890 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер 957078-023
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.154 MKD
заштеда 40%
3.590 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""