SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
SUPERSTAR W
ADIDAS

SUPERSTAR W

код на производ: FX7484
6.188 MKD
6.188 MKD
4.641 MKD
заштеда: 1.547 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 10-
  45 1/3
 • 11
  46
 • 11-
  46 2/3
 • 12
  47 1/3
 • 12-
  48
 • 3
  35.5
 • 3-
  36
 • 4
  36 2/3
 • 4-
  37 1/3
 • 5
  38
 • 5-
  38 2/3
 • 6
  39 1/3
 • 6-
  40
 • 7
  40 2/3
 • 7-
  41 1/3
 • 8
  42
 • 8-
  42 2/3
 • 9
  43 1/3
 • 9-
  44
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR се женски патики за секој ден што можете да ги носите за секаква пригода.

Овој модел се издигна од легендарниот класичен модел SUPERSTAR.

Модел кој е популарен и фаворит кај многу луѓе ширум светот веќе 50 години, ги надминува границите и одговара на сите тешки предизвици.

Тие првично беа изработени за кошаркаркари во 70-тите години, додека моделот SUPERSTAR го прославија кралевите на хип-хоп музиката во 80-тите години.

Овие патики се стил на живот за сите љубители на уличната мода.

Тие се потполно автентични, со препознатливите линии на adidas на страна и логото на петицата.

Овој модел носи елеганција со златните детали.

Тие се многу удобни, а благодарение на едноставниот дизајн лесно се вклопуваат во сите комбинации на облека.

Нека биде вашата самодоверба и автентичен спортски стил секогаш во преден план.

 

Спецификации:

 • Женски lifestyle патики

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: вистинска кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела, златна

 • Шифра на артикл: FX7484

карактеристики вредност
Категорија Патики
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 29.5
11- 46 2/3 30
12 47 1/3 30.5
12- 48 31
3 35.5 21.9
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
7 40 2/3 25.5
7- 41 1/3 26
8 42 26.5
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
3-

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер FM3298
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.213 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Дуксер DV2635
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.573 MKD
заштеда 40%
4.288 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
Дуксер FM7179
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.844 MKD
заштеда 50%
3.688 MKD
големина
28
30
32
34
36
38
40
Sačuvano u omiljne
Дуксер FL4134
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.393 MKD
заштеда 40%
3.988 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""