SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
SUPERSTAR J
ADIDAS

SUPERSTAR J

код на производ: FW5235
4.288 MKD
4.288 MKD
3.430 MKD
заштеда: 858 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  *
 • 1-
  *
 • 10-K
  *
 • 10K
  *
 • 11-K
  *
 • 11K
  *
 • 12-K
  *
 • 12K
  *
 • 13-K
  *
 • 13K
  *
 • 2
  *
 • 2-
  *
 • 3
  *
 • 3-
  *
 • 4
  *
 • 4-
  *
 • 5
  *
 • 5-
  *
 • 6
  *
 • 6-
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SUPERSTAR J се унисекс детски патики за секој ден што можете да ги носите во секоја пригода.

Модел кој е популарен и фаворит кај многу луѓе ширум светот веќе 50 години, ги надминува границите и одговара на сите тешки предизвици.

Оваа верзија за деца има разиграни бои што ги прават патиките попривлечни од било кога.

Повеќебојната графика Trefoil ја нагласува ексклузивноста.

Тие првично беа направени за кошаркари во 70-тите години, додека моделот SUPERSTAR го прославија кралевите на хип-хоп музиката во 80-тите.

SUPERSTAR патиките се начин на живот на сите љубители на уличната мода.

Тие се многу удобни и благодарение на едноставниот дизајн, лесно се вклопуваат во сите комбинации на облека.

Бидете дел од приказната на adidas SUPERSTAR.

 

Спецификации:

 • Унисекс детски lifestyle патики

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Горен дел: вистинска кожа

 • Моделирана влошка

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна / зелена / бела

 • Шифра на артикл: FW5235

карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За тинејџери
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2816
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
152
158
164
170
176
56
62
68
74
80
86
92
98
Sačuvano u omiljne
Дуксер GD2813
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
104
110
116
122
128
134
140
146
152
158
164
170
176
68
74
80
86
92
98
string(0) ""
string(0) ""