БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI
NEW BALANCE

NEW BALANCE Патики NEW BALANCE PATIKI

код на производ: MS327CPE
5.490 MKD
5.490 MKD
4.392 MKD
заштеда: 1.098 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Одреди величина
 • 44
 • 44.5
 • 45
 • 45.5
  45.5
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 49
  49
 • 49.5
  49.5
 • 50
  50
 • 38
  38
 • 38.5
  38.5
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40.5
 • 41.5
 • 42
 • 42.5
 • 43
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд NEW BALANCE
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Дуксер MT13564-NTD
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.112 MKD
заштеда 20%
3.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT11511-BM
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.073 MKD
заштеда 30%
4.390 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT21520-WM
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.863 MKD
заштеда 30%
4.090 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Дуксер MT13564-PGL
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.112 MKD
заштеда 20%
3.890 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
NS
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Патики MS327GRM
6.590 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики MS327PWB
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Патики MS327PWA
Prosecna ocena:
ocena
1
glas
1
5.790 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5