БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS Патики UA OLD SKOOL
VANS

VANS Патики UA OLD SKOOL

код на производ: VU3BWK8-REDM
провери достапност
Одреди величина
 • 40
  *
 • 40.5
  *
 • 41
  41
 • 41.5
  41.5
 • 42
  42
 • 42.5
  42.5
 • 43
  43
 • 43.5
  43.5
 • 44
  44
 • 44.5
  44.5
 • 45
  45
 • 45.5
  45.5
 • 46
  46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 47.5
  47.5
 • 48
  48
 • 48.5
  48.5
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Патики
Возраст За возрасни
Бренд VANS
Пол За мажи
Основната поделба Обувки