ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADIDAS

ADILETTE W

код на производ: CM8493
3.688 MKD
3.688 MKD
2.950 MKD
заштеда: 738 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 4
  36 2/3
 • 5
  38
 • 6
  39 1/3
 • 7
  40 2/3
 • 8
  42
 • 9
  43 1/3
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
4 36 2/3 22.5
5 38 23.5
6 39 1/3 24.5
7 40 2/3 25.5
8 42 26.5
9 43 1/3 27.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица GN2902
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Маица FM3306
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.116 MKD
заштеда 25%
1.488 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
Sačuvano u omiljne
Маица GD2433
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.042 MKD
заштеда 30%
1.488 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Маица DV0854
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.488 MKD
големина
32
34
36
38
40
42
string(0) ""
string(0) ""