BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
BENASSI JDI
NIKE

BENASSI JDI

код на производ: 343880-106
провери достапност
 • 10
  44
 • 11
  45
 • 12
  46
 • 13
  47.5
 • 14
  48.5
 • 15
  49
 • 16
  *
 • 17
  *
 • 18
  *
 • 4
  *
 • 5
  37.5
 • 6
  38.5
 • 7
  40
 • 8
  41
 • 9
  42.5
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
5 37.5 23
6 38.5 24
7 40 25
8 41 26
9 42.5 27
10 44 28
11 45 29
12 46 30
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49 33

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.672 MKD
2.090 MKD
1.952 MKD
2.788 MKD
1.393 MKD
1.990 MKD
2.950 MKD
3.688 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CW0410-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.592 MKD
заштеда 20%
1.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CT9929-070
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.152 MKD
заштеда 20%
2.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица CW0434-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.493 MKD
заштеда 25%
1.990 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица CV9469-005
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.952 MKD
заштеда 20%
6.190 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""