WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
WMNS BENASSI JDI PRINT
NIKE

WMNS BENASSI JDI PRINT

код на производ: 618919-019
провери достапност
 • 10
  42
 • 10.5
  42.5
 • 11
  43
 • 11.5
  44
 • 12
  44.5
 • 5
  35.5
 • 6
  36.5
 • 6.5
  37.5
 • 7
  38
 • 7.5
  38.5
 • 8
  39
 • 8.5
  40
 • 9
  40.5
 • 9.5
  41
0+ komada na lageru
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 42 27
10.5 42.5 27.5
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
11.5 44 28.5
12 44.5 29
5 35.5 22
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
9.5 41 26.5
6.5 39 24.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CT8929-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.912 MKD
заштеда 20%
2.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Шорцеви CD3685-100
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.614 MKD
заштеда 40%
2.690 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица 829747-355
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.195 MKD
заштеда 50%
2.390 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Маица CW9612-367
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.432 MKD
заштеда 20%
1.790 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""