PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PLATFORM SLIDE WNS EP
PUMA

PLATFORM SLIDE WNS EP

код на производ: 366122-01
3.390 MKD
3.390 MKD
2.034 MKD
заштеда: 1.356 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  *
 • 10.5
  *
 • 11
  *
 • 11.5
  *
 • 12
  *
 • 12.5
  *
 • 3
  35.5
 • 3.5
  36
 • 4
  37
 • 4.5
  37.5
 • 5
  38
 • 5.5
  38.5
 • 6
  39
 • 6.5
  40
 • 7
  40.5
 • 7.5
  41
 • 8
  42
 • 8.5
  42.5
 • 9
  43
 • 9.5
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд PUMA
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
3 35.5
4 37
5 38
6 39
7 40.5
8 42
3.5 36
4.5 37.5
5.5 38.5
6.5 40
7.5 41
8.5 42.5
9 43

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

string(0) ""
string(0) ""