ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADILETTE
ADIDAS

ADILETTE

код на производ: 280648
2.188 MKD
2.188 MKD
1.750 MKD
заштеда: 438 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 1
  33
 • 10
  44 2/3
 • 11
  46
 • 12
  47 1/3
 • 13
  48 2/3
 • 14
  50
 • 15
  51
 • 16
  51.5
 • 17
  17
 • 18
  18
 • 19
  19
 • 2
  34
 • 20
  20
 • 3
  35.5
 • 4
  36 2/3
 • 5
  38
 • 6
  39 1/3
 • 7
  40 2/3
 • 8
  42
 • 9
  43 1/3
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За мажи, Unisex
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
1 33 20.3
10 44 2/3 28.5
11 46 29.5
12 47 1/3 30.5
13 48 2/3 31.5
14 50 32.5
15 51 33.5
16 51.5 34
17 17 /
18 18 /
19 19 /
2 34 21
20 20 10
3 35.5 21.9
4 36 2/3 22.5
4 20 10,5
5 38 23,5
6 39 1/3 24,5
7 40 2/3 25,5
8 42 26,5
9 43 1/3 27,5
10 44 2/3 28,5
11 46 29,5
12 47 1/3 30,5
13 48 2/3 31,5
14 50 32,5
15 51 33,5
3 35,5 21,9
16 51,5 34
1 33 20.3
2 34 21
17 17
18 18
19 19
20 20 10

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

1.952 MKD
2.788 MKD
1.393 MKD
1.990 MKD
2.950 MKD
3.688 MKD
1.990 MKD
2.488 MKD

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица CW0710
9 termina 150 sati početni nivo
adidas TREFOIL TEE  е машка маица со куси ракави. Прочуениот adidas trefoil бренди...
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.116 MKD
заштеда 25%
1.488 MKD
големина
2XL
3XL
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Маица GD9912
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.042 MKD
заштеда 30%
1.488 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица GD5952
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.182 MKD
заштеда 30%
1.688 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Маица GD9913
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.042 MKD
заштеда 30%
1.488 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
string(0) ""
string(0) ""