БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

BAYWALK SLIPPER
BAYWALK SLIPPER
BAYWALK SLIPPER
BAYWALK SLIPPER
BAYWALK SLIPPER
BAYWALK SLIPPER
FILA

BAYWALK SLIPPER

код на производ: 1011200-1FG
1.890 MKD
1.890 MKD
1.323 MKD
заштеда: 567 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 43
 • 44
 • 45.5
  45.5
 • 45
 • 46
 • 46.5
  46.5
 • 47
  47
 • 13.5
 • 14
 • 14.5
 • 15
 • 38
  38
 • 39
  39
 • 39.5
  39.5
 • 40
  40
 • 40
 • 41
 • 42
  42
 • 42
 • 43.5
  43.5
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Возраст За возрасни
Бренд FILA
Пол За мажи
Основната поделба Обувки

остави коментар

Trenutno nema komentara
Pomoć

слични производи

Sačuvano u omiljne
Папучи 1011200-25Y
1.323 MKD
заштеда 30%
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи BQ4632-800
1.673 MKD
заштеда 30%
2.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи BQ4632-010
1.673 MKD
заштеда 30%
2.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 819352-404
1.323 MKD
заштеда 30%
1.890 MKD
големина
1.5Y
10.5
11.5
11C
12.5
12C
13.5
13C
1Y
2.5Y
2Y
3.5Y
3Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y