ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADILETTE W
ADIDAS

ADILETTE W

код на производ: S78860
3.088 MKD
3.088 MKD
2.470 MKD
заштеда: 618 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 10
  44 2/3
 • 11
  46
 • 12
  47 1/3
 • 4
  36 2/3
 • 5
  38
 • 6
  39 1/3
 • 7
  40 2/3
 • 8
  42
 • 9
  43 1/3
0+ komada na lageru
Количина: 1
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Папучи
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Обувки
големина EU veličina Величина во cm
10 44 2/3 28.5
11 46 29.5
12 47 1/3 30.5
4 36 2/3 22.5
5 38 23.5
6 39 1/3 24.5
7 40 2/3 25.5
8 42 26.5
9 43 1/3 27.5

остави коментар

Trenutno nema komentara

слични производи

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Маица GN2899
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.392 MKD
заштеда 30%
1.988 MKD
големина
15
16
17
18
19
20
22
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
Sačuvano u omiljne
Маица GC6824
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.182 MKD
заштеда 30%
1.688 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
Маица FM3306
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.116 MKD
заштеда 25%
1.488 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
46
string(0) ""
string(0) ""