Папучи

по страна
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
големина
колекција
Покажи повеќе
цена
22 производи
Sačuvano u omiljne
Папучи CN9675-100
1.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи CN9675-401
1.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи CN9675-102
1.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи CN9675-002
1.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи AR6374-006
1.672 MKD
заштеда 20%
2.090 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
1.952 MKD
заштеда 30%
2.788 MKD
големина
10
11
12
13
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи CI9354-002
1.393 MKD
заштеда 30%
1.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
1.990 MKD
заштеда 20%
2.488 MKD
големина
3
4
5
6
7
8
Sačuvano u omiljne
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
Sačuvano u omiljne
Папучи 343881-900
1.272 MKD
заштеда 20%
1.590 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Папучи 618919-606
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Папучи 618919-026
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 618919-024
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 343881-614
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
2.213 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
10
3
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
1.844 MKD
заштеда 50%
3.688 MKD
големина
10
3
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи 366122-01
2.034 MKD
заштеда 40%
3.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
1.750 MKD
заштеда 20%
2.188 MKD
големина
1
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2
20
3
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи 343881-102
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
2.470 MKD
заштеда 20%
3.088 MKD
големина
10
11
12
4
5
6
7
8
9
Pročitajte

Може да се каже дека папучите никогаш не биле популарни како изминатите две сезони. За тоа придонесоа дизајнерските колекции, кои во преден план ги истакнаа овие обувки. Благодарение на тоа, папучите станаа детаљ кои ја одбележаа street style културата.

Кога станува збор за женски папучи, понудата на Buzz Online Shop се состои од модели од брендот Puma, додека машките папучи може да се најдат во варијанта за кошарка, имено оние со потпис на брендот Nike.

Како и да е, не се само папучите од понудата на Buzz нема да сакате да ги соблечете. Ова важи и за патиките Adidas Originals Superstar, Force, Stan Smith, Gazelle, EQT, NMD, Nike Air Max и Air Jordan, New Balance, Reebok Classic и Puma, кои се составен дел од sneaker култура и модели кои се дел од списокот со желби на милиони луѓе ширум светот секоја нова сезона. Купете ги во Buzz Online Shop и станете дел од кул и урбаниот тим на Buzz.

string(0) ""
string(0) ""