БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Опрема

по страна

Опрема

Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.

Filtriraj
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
големина
колекција
цена
za-tinejdzeri
mali-deca
za-bebe
23 производи
Sačuvano u omiljne
Kачкет 12490206
array(0) {
}
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
L
NS
ONE
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
Sačuvano u omiljne
Kачкет 12490205
array(0) {
}
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
1
12OZ
14OZ
16OZ
L
NS
ONE
OSFA
OSFL
OSFM
OSFW
OSFY
PRO
Sačuvano u omiljne
Kачкет 9A1795-650
array(0) {
}
952 MKD
заштеда 20%
1.190 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Kачкет 9A1795-KR5
array(0) {
}
952 MKD
заштеда 20%
1.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Kачкет 9A1795-186
array(0) {
}
595 MKD
заштеда 50%
1.190 MKD
Sačuvano u omiljne
Торбица 9A0260-650
array(0) {
}
1.690 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Торбица 9A0260-H24
array(0) {
}
1.690 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.188 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 7A0505-023
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 7A0381-023
array(0) {
}
2.090 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0381-026
Димензии: 41 cm x 30 cm x 12 cm
array(0) {
}
1.796 MKD
заштеда 50%
3.590 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0334-023
Димензии: 44,5 cm x 30 cm x 15 cm
array(0) {
}
1.974 MKD
заштеда 40%
3.290 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец BA5879-610
array(0) {
}
1.890 MKD
големина
MISC
OSFT
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0257-023
Димензии: 37 cm x 36 cm
array(0) {
}
4.090 MKD
големина
1
ONE
OSFA
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0192-023
Димензии: 45 cm x 27 cm x 12,5 cm
array(0) {
}
3.690 MKD
големина
1
ONE
OSFA
YTH
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0275-023
Димензии: 40,5 cm x 33 cm x 15 cm
array(0) {
}
3.290 MKD
големина
1
ONE
OSFA
YTH
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX6843-010
array(0) {
}
490 MKD
големина
1X
2X
2XL
2XS
3X
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Чорапи NJ0412-R78
array(0) {
}
354 MKD
заштеда 40%
590 MKD
големина
0-12
12M
18M
24M
6M
7.5C
Sačuvano u omiljne
Чорапи BJ0328-R78
array(0) {
}
296 MKD
заштеда 50%
590 MKD
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4722-001
array(0) {
}
414 MKD
заштеда 40%
690 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4721-967
array(0) {
}
414 MKD
заштеда 40%
690 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4721-001
array(0) {
}
414 MKD
заштеда 40%
690 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXS
Sačuvano u omiljne
Чорапи SX4719-001
array(0) {
}
276 MKD
заштеда 60%
690 MKD
големина
L
M
S
XL
XS
XXS
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.