БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Опрема

по страна

Ready for school

Filtriraj
Категории
Ресетирајте ги филтрите
Возраст
Брендови
Пол
големина
колекција
цена
листа: Ready for school
30 производи
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.950 MKD
заштеда 20%
3.688 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.162 MKD
заштеда 30%
3.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.742 MKD
заштеда 30%
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.990 MKD
заштеда 20%
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.990 MKD
заштеда 20%
2.488 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
2.470 MKD
заштеда 20%
3.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
array(0) {
}
1.253 MKD
заштеда 40%
2.088 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 9A0419-023
Димензии: 45 cm x 25 cm x 15 cm
array(0) {
}
2.814 MKD
заштеда 40%
4.690 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 7A0381-023
array(0) {
}
1.254 MKD
заштеда 40%
2.090 MKD
големина
ONE
OSFA
UNSZ
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381181
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381180
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381174
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381173
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381169
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381168
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Sačuvano u omiljne
Ранец 12381165
array(0) {
}
1.014 MKD
заштеда 40%
1.690 MKD
големина
NS
OG
Pročitajte

Не се зборува без причина дека вистинските аксесоари може да ја издигнат секоја комбинација на облека на уште повисоко ниво. Затоа треба да бидат внимателно избрани, бидејќи една грешка може да значи тотален моден неуспех. Ова, сепак, не важи за додатоците што се наоѓаат на Buzz Online Shop бидејќи едноставно нема промашувања со нив!

Избрани така што секој клиент ќе може да најде додаток што му одговара совршено, машките додатоци, женските модни детали, но и опремата што е достапна за секого, брзо ќе „се најде под вашата кожа“ за да не се разделите од нив. Snapback качкетите се секако детаљ со кој нема неуспеси во скоро секоја street style комбинација, додека интересните шарени чорапи се и повеќе од интересен додаток ако се носат со соодветни патики и гардероба. Snapback качкетите исто така можат феноменално да ја надополнат вашата комбинација на облека, па затоа изберете ги со посебна грижа.

Ако не знаете која комбинација на облека е совршена за вас, како и кои модни додатоци да ги изберете од нашата понуда, „копирајте“ од познатите личности и модни блогери. При изборот на модни детали, ви е дозволено да бидете „големи деца“ и да си играте. Во исто време, не заборавајте дека сите додатоци од понудата на Buzz се носат со голема самодоверба, во варијанти кои само дополнително ќе ја потенцираат нивната, но и вашата стилска моќ.