Обувки

по страна
Ресетирајте ги филтрите
Пол
Возраст
Бренд
колекција
Покажи повеќе
цена
листа: summer_styling
30 производи
Sačuvano u omiljne
Папучи 618919-119
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи CT5241-100
3.493 MKD
заштеда 30%
4.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи CT5241-001
3.493 MKD
заштеда 30%
4.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 618919-033
1.134 MKD
заштеда 40%
1.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи BQ4635-002
3.992 MKD
заштеда 20%
4.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 555501-101
2.723 MKD
заштеда 30%
3.890 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
3
4
5
6
7
8
Sačuvano u omiljne
1.673 MKD
заштеда 40%
2.788 MKD
големина
10
11
12
13
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи 881572-010
1.374 MKD
заштеда 40%
2.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14
14.5
15
16
17
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
2.582 MKD
заштеда 30%
3.688 MKD
големина
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи 343880-060
1.512 MKD
заштеда 20%
1.890 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Папучи 705474-602
1.314 MKD
заштеда 40%
2.190 MKD
големина
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14
15
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Папучи AJ6745-300
1.194 MKD
заштеда 40%
1.990 MKD
големина
10
11
12
13
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи AA2517-004
1.795 MKD
заштеда 50%
3.590 MKD
големина
10
11
12
13
14
15
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи AA2517-003
2.154 MKD
заштеда 40%
3.590 MKD
големина
10
11
12
13
14
15
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи AA4149-100
1.095 MKD
заштеда 50%
2.190 MKD
големина
10
11
12
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи 3000061-600
1.245 MKD
заштеда 50%
2.490 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
14
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
2.397 MKD
заштеда 35%
3.688 MKD
големина
10
3
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
2.213 MKD
заштеда 40%
3.688 MKD
големина
10
3
4
5
6
7
8
9
Sačuvano u omiljne
Папучи 618919-700
1.194 MKD
заштеда 40%
1.990 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 366122-02
2.373 MKD
заштеда 30%
3.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 366122-01
2.373 MKD
заштеда 30%
3.390 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 365955-01
3.003 MKD
заштеда 30%
4.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
13
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Папучи 365953-01
3.003 MKD
заштеда 30%
4.290 MKD
големина
10
10.5
11
11.5
12
12.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Pročitajte

Доколку не можете да замислите ден без Instagram, а редовно ги следите најпознатите домашни и светски модни блогови и портали, до сега сигурно сте забележале дека секој втор, трет пост се однесува на street style комбинации направени од најпознатите инфлуенсери, модни блогери и блогерки, но и уметници кои се дел од хип-хоп и поп културата. Нивните стајлинзи, кога зборуваме за секојдневни и понекогаш вечерни варијанти, секогаш ги надополнуваат урбаните и кул обувки. Стајлинзите секогаш ги вклучуваат најпопуларните патики за мажи и жени, како што се Adidas Originals SuperstarForce, Gazelle, EQT, NMD и Stan SmithNike Air Jordan и Air Max модели, но и познатите Timberland кои станаа дел од омилените стајлинзи на светските ѕвезди.

Ако sneaker културата стана ваш водич при изборот на street style комбинации на облека, Buzz Online Shop е вистинското место за вас! Во него можете да ги најдете најквалитетни lifestyle обувки кои веќе ги освоија срцата на светски познатите ѕвезди. Оригинални и специјални, наменети за casual или нешто поелегантни варијанти, обувките што се дел од понудата на Buzz Online Shop многу брзо ќе станат задолжителен елемент на секој ваш стил.

Обувките за момчиња и обувките за девојчиња, кои исто така се дел од понудата на Buzz, се наменети за сите мали деца чии родители се грижат за секој детал, особено обувките што ги носат нивните деца. Изгледаат кул и послатко од кога и да било досега, и ќе бидете сигурни дека сте го направиле вистинскиот избор.

Бидете вистински виртуоз кога станува збор за оригиналноста кај обувките што ќе придонесат за вашиот автентичен стил, а што можете да го купите денес во na Buzz Online Shop.

string(0) ""
string(0) ""