БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Дали сте подготвени да ја комплетирате вашата колекција со нови обувки, облека и додатоци? Издвоивме патики, маици, дуксери, елеци и други модели од брендовите Nike, adidas, Reebok, New Balance и други, што ќе бидат апсолутни трендови оваа есенска сезона.

Впечатливи принтови, живописни тонови и класични комбинации на бои на патики, маици, дуксери, фустани и други парчиња облека и додатоци од брендовите Nike, adidas, Reebok, Puma и други ќе ги обојат сите ваши комбинации на уличен стил оваа есен. Сигурно нема да погрешите со која било варијанта за која ќе се одлучите. Погледнете ја понудата во нашиот online shop.

Урбани и кул модели за момчиња и девојчиња ги освојуваат улиците оваа сезона! Популарните модели на патики и парчиња облека за деца од сите возрасти ќе ги израдуваат и најмладите, но и оние постарите обожаватели на познати брендови, кои ги избираат за нив. Нарачајте ги во нашиот online shop.