БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

КУПИ СО VISA

 и добиј дополителни 10% ПОПУСТ

Нова сезона носи нови трендови.
Поглегнете ја најновата понуда на машки дуксери, долен дел тренерки, маици, елеци, јакни и други парчиња
облека од познатите светски брендови како што се: Nike, adidas, New Balance, Reebok, The North Face и други. Нарачај ги online и биди во тренд.

NIKE AIR FORCE 1 MID '07 WB, adidas TERREX HIKSTER, Puma MIRAGE SPORT и Reebok ZIG KINETICA II несомнено се еден од најактуелните модели кога зборуваме за sneaker колекцијата и страствените љубители на патиките. 
Ви ги претставуваме најновите и најбараните модели во нашата понуда.
Побрзајте, додека сѐ уште ги има!

Оваа зима е резервирана за најдобрите сезонски попусти.
Погледни ја нашата Winter Sale понуда и пронајди ги најдобрите модели од урбаните спортски брендови кои одамна посакуваш да ги имаш во твојата колелкција.
Нарачај ги online по намалени цени.

Зошто NAPAPIJRI колекцијата и оваа сезона е толку посебна? Затоа што е најодржлива до сега!
Покрај сериите на јакни, изработени од 100% рециклиран материјал, новата NAPAPIJRI колекција содржи и широка палета на производи изработени од органски памук, рециклиран полиестер и рециклиран полиамид.
Нарачај ја оваа колекција online.


BUZZ CREW