БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2490 ДЕН.

ЈАВЕТЕ СЕ НА 02 3055 222

работни денови од 8 до 17 часот и во сабота од 9 до 17 часот

Ги издвоивме за тебе најатрактивните модели на маици, шорцеви и други парчиња облека од брендовите Nike, adidas, Champion, New Balance. Совршени за сите денови, тие се дефинитивно неопходни ова лето за сите урбани комбинации.

THE LATEST & THE GREATEST

NIKE AIR MAX 90 EC21

adidas ZX 2K BOOST 2.0

PUMA RS-FAST FUTURVERSE

Reebok CL LEGACY

Nike AIR MAX 90EC21, adidas ZX 2K BOOST 2.0, Puma FAST FUTURVERSE и Reebok CL LEGACY се само некои од моделите кои треба да се најдат во твојата колекција на патики. Ви ги претставуваме најновите и најбараните модели во нашата понуда.
Побрзајте, додека сѐ уште ги има!

Ви ја претставуваме нашата НОВА КОЛЕКЦИЈА - модели од познатите брендови кои се наоѓаат на листата на најбарани оваа сезона.
За вас ги избравме најдобрите модели од брендовите Nike, adidas, Reebok и други.


MORE TO EXPLORE

T-SHIRT

SHORTS

FLEECE


BUZZ CREW