LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
LACE SWEATSHIRT
ADIDAS

LACE SWEATSHIRT

код на производ: FM1752
3.388 MKD
3.388 MKD
2.033 MKD
заштеда: 1.355 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas LACE SWEATSHIRT е женска маица со долги ракави.

Направена е од мек памук, кој дава чувство на мекост и удобност.

Класичен спортски стил кој носи крајна удобност.

Лажните детали на ракавите се неверојатно и невообичаено решение за иконските три ленти на adidas.

Големото лого Trefoil adidas ја нагласува вашата женственост.

 Ранфлите на ракавите и околу половината спречуваат какви било непотребни движења. Подолгиот крој обезбедува поголема удобност и поголема покриеност.

Оваа маица е одличен избор за сите вас кои сакате спортско-елегантен стил.

 СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ:

 • Состав: 100% памук

• Дозволено перење во машина за перење

• Боја: Црна, бела

 • Код на производ: FM1752

карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
32 XXS
34 XS
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
36 S

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
30
32
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.133 MKD
заштеда 40%
1.888 MKD
големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.392 MKD
заштеда 30%
1.988 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
string(0) ""
string(0) ""