W NSW TOP LS HZ SHDW STRP
W NSW TOP LS HZ SHDW STRP
W NSW TOP LS HZ SHDW STRP
W NSW TOP LS HZ SHDW STRP
W NSW TOP LS HZ SHDW STRP
W NSW TOP LS HZ SHDW STRP
NIKE

W NSW TOP LS HZ SHDW STRP

код на производ: AR2270-010
4.290 MKD
3.432 MKD
2.746 MKD
заштеда: 1.544 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 2XL
  *
 • 2XS
  *
 • 3XL
  *
 • L
  *
 • M
  *
 • S
  *
 • XL
  *
 • XS
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk
карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд NIKE
Основната поделба Текстил

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Хеланки CJ2297-011
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
големина
2XL
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Хеланки CU5385-010
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.090 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки CZ8622-615
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
големина
2XL
2XS
3XL
4XL
L
LG
M
MD
S
SM
XL
XS
YLG
YMD
YSM
YXL
Sačuvano u omiljne
Хеланки BV3364-011
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.794 MKD
заштеда 40%
2.990 MKD
големина
10
11
12
13
14
2XL
3XL
4
5
6
7
8
9
L
M
S
XL
XS
string(0) ""
string(0) ""