SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
SWEATSHIRT
ADIDAS

SWEATSHIRT

код на производ: GN4766
3.088 MKD
3.088 MKD
3.088 MKD
заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 18
  *
 • 20
  *
 • 22
  *
 • 24
  *
 • 26
  *
 • 28
  *
 • 30
  *
 • 32
  XXS
 • 34
  XS
 • 36
  S
 • 38
  M
 • 40
  L
 • 42
  XL
 • 44
  XXL
 • 46
  *
 • 48
  *
 • 50
  *
 • 52
  *
 • 54
  *
 • 56
  *
0+ komada na lageru
Количина: 1 Kom
2
1
Sačuvajte u listi želja
акција:
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА ЗА НАРАЧКИ НАД 2490 ДЕН.
02 3055 222
02 3055 222
online@buzzsneakers.mk
online@buzzsneakers.mk

adidas SWEATSHIRT е женски дуксер.

Направен е од француски фротир, па затоа е многу удобен за носење.

Еднобојниот модел со дискретното лого на Trefoil лесно се вклопува во гардероба на оние кои имаат спортски и урбан стил.

Кога ќе се уморите од елегантни кошули и јакни, дозволете си малку одмор и уживајте во удобноста на овој едноставен дуксер, кој секогаш ќе биде во тренд.

Спецификации:

• Состав: 70% памук, 30% рециклиран полиестер

• Боја: сина

• Шифра на артикл: GN4766

карактеристики вредност
Категорија Маица долги ракави
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд ADIDAS
Основната поделба Текстил
големина EU veličina Величина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32 XXS
34 XS
36 S
38 M
40 L
42 XL
44 XXL
46
48
50
52
54
56

остави коментар

Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.322 MKD
заштеда 30%
1.888 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.133 MKD
заштеда 40%
1.888 MKD
големина
34
36
38
40
42
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.788 MKD
големина
18
20
22
24
26
28
30
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Sačuvano u omiljne
9 termina 150 sati početni nivo
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.133 MKD
заштеда 40%
1.888 MKD
големина
34
36
38
40
42
string(0) ""
string(0) ""